Kluby żużlowe Eastbourne Eagles chciałyby przekazać wiadomość wszystkim naszym kibicom, polskiejspołeczności żyjącej w Wielkiej Brytanii oraz wszystkim fanom żużlowym w Polsce.

Wierzymy, że Wy i Wasze rodziny jesteście zdrowi, bezpieczni  i
doskonale radzicie sobie w tym trudnym czasie. Wiemy, że jesteście
silni i konsekwentni podczas tej kwarantanny, choć to nie łatwe.

Trybuny Eastbourne Speedway czekają na spotkanie z Wami wszystkimi, kiedy ten straszny wirus minie. Żebyśmy  mogli o nim jak najszybciej zapomnieć, byśmy znowu się połączyli w kibicowaniu, by patrzeć w przyszłość z nadzieją i radością na nasz ulubiony sport, jakim jest speedway.

Z żużlowymi pozdrowieniami

Thanks to our very good friend Greg Starzec for the translation services.
www.speedwaynews.pl

Witaj!

Zapraszamy na Eastbourne Speedway wszystkich kibiców żużlowych oraz tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać czym jest speedway.

Wyścigi żużlowe, które są bardzo popularne w Polsce i na świecie,przyciągają tłumy kibiców na stadiony. Dziś mieszkasz w Wielkiej Brytanii, wiec  chcielibyśmy Cię przywitać i zaprosić, abyś dołączył do nas w sezonie 2020.

Jeśli chcesz zarezerwować BEZPŁATNE BILETY napisz do nas:
community@eastbourne-speedway.com

Podaj tylko imię i nazwisko oraz adres e-mail, a my (na początku 2020 r)prześlemy Ci szczegóły dotyczące BEZPŁATNYCH BILETÓW. Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół – gwarantujemy dobra zabawę, moc wrażeń i dodatkowe atrakcje.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem spotkania w POLSKIM Domu Kultury/Kościele/Szkole – daj nam znać, odwiedzimy Cię.

Życzymy SZCZĘŚLIWEGO Nowego Roku i do zobaczenia na stadionie

Images: Mike Hinves & Tiffani Graveling Photography